10.10.2018 14:10

Світильники в сучасному інтер'єрі

Світло в інтер'єрі - досить складне завдання, від успіху вирішення якої залежить цілісність інтер'єру. Завдяки правильно підібраним люстрам і світильникам ви додасте в готову обстановку затишок, а оформленняпростору досягне закінченості, зробивши тим самим останні завершальні штрихи. У разі помилки вся композиція просто розвалиться на частини, і ви будете почувати явний дисонанс непоєднуваних один з одним елементів.

Як же вибрати правильні світильники, що ідеально підходять для сучасного інтер'єру? Що важливо враховувати, щоб не допустити помилки при покупці люстри? Ми вам розповімо!

Дизайн люстри в сучасному інтер'єрі:

Простота і прагнення до мінімалізму - ось характерні риси сучасного стилю. Кришталь та інші химерні прикраси краще залишити класичних інтер'єрів, квіткові орнаменти та візерунки - модерну.

Тут можна використовувати правильні геометричні форми, стримані кольори і мінімум елементів в обробці. Допустимі навіть прості лампи на довгих шнурах, відкрита декоративна проводка - стильний тренд. Добре виглядають точкові світильники, місцеве світло, різні споти і світильники на струні. Краще приділити увагу функціональності і практичності, ніж химерності форми.

І звичайно варто орієнтуватися на власні відчуття, тому що ні один світильник, що ідеально підходить в інтер'єр за всіма канонами стилю не зробить приміщення затишним і домашнім, якщо він вам просто не подобається.

Нарешті, для того, щоб люстра виявилася дійсно гармонійною - краще доручити заняття по її вибору професійним дизайнерам. Фахівці інтернет магазину svetolux.com.ua ще на етапі розробки проекту продумають кожну деталь - від кольору до всілякого декору світильників. В тому числі, в обов'язковому порядку передбачать кілька світлових сценаріїв, а також допоможуть підібрати найбільш підходящі світильники.

Яскравість і потужність світильників:

Сучасний інтер'єр дуже вимогливий до якості освітлення. Простір і світло - одні з головних відмінних рис цього напрямку в дизайні житлових приміщень. На першому місці стоїть природне освітлення, а лампи використовуються як необхідне доповнення, так як світловий день, особливо в зимовий час, дуже короткий.

У вітальні на кожен квадратний метр площі рекомендується використовувати 20Вт освітлення. Тобто на вітальню, площею в 20 кв. м. сумарна потужність вашої люстри повинна становити не менше 400Вт. Тобто варто використовувати люстру на 5-7 ріжків в залежності від типу вкручуються лампочок.

Для кухні, дитячої, санвузла, коридору можна брати менш потужні освітлювальні прилади. На 1 кв.м. має припадати 16-18Вт. Сама невимоглива кімната - це спальня. Там досить освітлення в 12-14Вт на квадратний метр, але за умови, що зони для читання, і туалетний столик будуть висвітлені додатково.

Довіряйте вибір якісних світильників професіоналам.

Кожухотрубные теплообменники - это надежные и экономичные решения Програма 1С - краще рішення для автоматизації роботи підприємства Покупка страниц «Вконтакте» Вывоза мусора — почему стоит выбрать компанию «ЭкстраЭконом», для продуктивного и выгодного сотрудничества Преимущества НетГейм в сравнении с другими онлайн казино

Лента новостей